חיות רילוקיישן

חיות רילוקיישן - פרק 36 - כנפיים של סבתא

October 21, 2020
בפרק זה, רותי פריאנטה מאפשרת לנו להציץ אל המחשבות והרגשות שההורים שלנו חווים סביב הרילוקיישן שלנו, ומציעה דרכים להתמודדות (גם לנו וגם להם).
רותי פגשה את חווית הרילוקיישן מזוויות שונות, ואין ספק שהרילוקיישן זורם אצלה בעורקים ובגנים. בשנות השבעים היא עברה עם משפחתה לאפריקה בתור נערה צעירה למשך שנה, בהמשך בשנות ה-90, חוותה רילוקיישן כאם לשתי בנות קטנות בקליפורניה למשך 5 שנים וכיום אחת מבנותיה גרה עם בן זוגה ונכדה היחיד בניו יורק.
בנוסף, רותי היא מאמנת קריירה ורילוקיישן המלווה אנשים בתהליכי שינוי לפני, במהלך ואחרי "תקופות מעבר" בחיים כמו רילוקשיין, על מנת להגביר מימוש והגשמה עצמית.
בפרק דיברנו על איך ההורים שלנו חווים את המעבר שלנו לארץ אחרת, על הסיפור שאנחנו (והם) מספרים לעצמנו ועל חשיבות הקבלה של הקושי והכאב של הצד השני. בנוסף רותי משתפת בחוויותה האישיות ברילוקיישן וכסבתא לנכד שגר מעבר לים.
 
לאתר של רותי:
https://www.ruthypariente.com/
לעמוד הפייסבוק של רותי:
https://www.facebook.com/ruthythecoach/?tn-str=k*F
 
 
*אם אהבתם את הפרק הזה, שתפו אותו עם אנשים נוספים שאתם חושבים שהוא יכול להיות רלוונטי עבורם. שתפו אותנו במחשבות, הצעות, הערות והארות דרך עמוד הפייסבוק של חיות רילוקיישן והצטרפו לדיונים בקבוצת הפודקאסט בפייסבוק, חיות רילוקיישן- הקבוצה:
https://www.facebook.com/groups/2542308075996221/

Podbean App

Play this podcast on Podbean App