חיות רילוקיישן

?חיות רילוקיישן - פרק 29 - הגעת ליעד

June 17, 2020

מה היעוד שלי? מה זה בכלל יעוד? איך מוצאים אותו והאם יש רק אחד כזה? השאלות האלה עולות הרבה פעמים סביב רילוקיישן, המאפשר לנו התבוננות מחודשת על חיינו.

בפרק הזה אירחנו את מיכל פולת, מרצה ומלווה אנשים בדרכם בעולם החדש ומנחה לחיים מתוך חופש. מיכל היא גם הכותבת המוכשרת של הבלוג "אוויר להגשמה", המרכז תכנים מעצימים ופוקחי עיניים בנושאים כמו תודעה, הגשמה ופרודקטיביות עם דגש על העולם החדש.

מיכל משתפת בגישתה היחודית לגבי יעוד, ומציעה שאלות שניתן לשאול את עצמנו בדרך אל ההגשמה העצמית המיטבית שלנו. השאלות של מיכל מאפשרות את ההתבוננות הפנימית שכל כך מתבקשת ב"עולם החדש" שבו יש תחושה שהכל אפשרי והכל זמין, אבל עם זאת, ואולי אפילו כתוצאה מכך, קיים בלבול וקושי לבחור את הדרך הנכונה ביותר עבורינו ולהכיר ביחוד שלנו. 

למה חשוב לעשות מה שאוהבים? למה יש אנשים שמשיגים את המטרות שלהם ועדיין לא חווים שביעות רצון כללית מהחיים? מה ההבדל בין לגלות את היעוד ללחיות אותו? איך מפתחים הקשבה פנימה? כל זאת ועוד בפרק ;)

 

האתר של מיכל פולת- אוויר להגשמה: https://www.michalpolat.com/

מיכל פולת בפייסבוק, הפרופיל האישי: https://www.facebook.com/michal.polat

מיכל פולת בפייסבוק, העמוד העסקי: https://www.facebook.com/PoMichalPolat/ 

שאלות לזיהוי התשוקות ויכולות שלך שיעזרו לך לעשות את הצעד הבא בחיבור לייעוד: https://www.michalpolat.com/passions/

מיכל פולת באינסטגרם: https://instagram.com/pomichali?igshid=1n3egwwzcgytm

 

אם אהבתם את הפרק הזה, שתפו אותו עם אנשים נוספים שאתם חושבים שהוא יכול להיות רלוונטי עבורם. שתפו אותנו במחשבות, הצעות, הערות והארות דרך עמוד הפייסבוק של חיות רילוקיישן והצטרפו לדיונים בקבוצת הפודקאסט בפייסבוק, חיות רילוקיישן- הקבוצה: https://www.facebook.com/groups/2542308075996221/

Podbean App

Play this podcast on Podbean App